"C
hcieć czegoś od życia to jak z dłubaniem w nosie - trzeba się sporo nakręcić żeby coś wyszło" (mądrość ludowa, autor nieznany)

sobota, 25 marca 2017

Krótek - cenzura

Witajcie!

Do cenzurowania za pomocą cięcia i "problemów technicznych" w reakcji na niewygodną prawdę/odmienne poglądy zdążyły już przyzwyczaić media "prodemokratyczno-tolerancyjne" typu TVN, CNN, Tokefeminy itp. Ale że w Trójce, jednej z dwóch (obok Jedynki), ewentualnie trzech (RMFClassic?) ogólnopolskich rozgłośni radiowych nietraktujących słuchacza jak debila?
Tak było w ostatnią środę, podczas "Za a nawet przeciw", gdy jeden ze słuchaczy zadzwonił przypomnieć, że prawie 80% mediów w Polsce znajduje się w rękach niemieckich. I to one szczują Polaków na siebie. Nie dokończył.

P.S. Uprzedzając komentarze o "dobrej zmianie" nieśmiało przypomnę sytuacje podczas rządów "Jethonowego betonu", np. w trakcie i po emisji audycji o lobby gejowskim, czy też sposób prowadzenia "Za a nawet przeciw" przez Michała Olszańskiego.3 komentarze:

 1. Tjaaaa - Niemce nie mają nic ciekawszego do roboty niż szczucie na siebie Polaków. Na pewno. Jeśli już nawet uznać takie myślenie za prawidłowe to trzeba wtedy KONIECZNIE uznać Kaczora za agenta służb nienieckiego wywiadu, bo nikt tak skutecznie jak on nie napuszcza Polaków na Polaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. (lepiej późno niż wcale?) W sumie niesamowicie skomentowałeś. Nie dość, że niekoniecznie na temat, to:
   - "Niemce nie maja nic ciekawszego do roboty" poważnie? nawet po wyciekniętym biuletynie/instrukcji
   - nie wiem co ma do tego JarKacz, ale skoro jakimś cudem udało Ci się go wplątać, to poproszę jakiś przykład.

   Usuń
  2. P.S. tymczasem rzeczywistość bez pukania kopniakiem wyważyła drzwi:
   http://pikio.pl/ogorek-brutalnie-zaatakowana-w-kosciele-ucierpial-jej-maz/
   "– Jakiś obywatel RP zaatakował Magdę Ogórek zaczajony pod kościołem. Gratulacje tefałeny agory i szpringery, wasze judzenie nie idzie na marne – komentuje Rafał Ziemkiewicz."

   Usuń