"C
hcieć czegoś od życia to jak z dłubaniem w nosie - trzeba się sporo nakręcić żeby coś wyszło" (mądrość ludowa, autor nieznany)

wtorek, 11 marca 2014

(mini)Miks autorski część 13 - sos czosnkowy, czyli dwa "tajne" parkingi

Witam!

Zgodnie z obietnicą dziś przedstawiam drugą część z wojaży po Polsce. Tym razem będzie monotematycznie, w dodatku z dwóch miejsc - parkingów. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować L & P za pomoc, bo bez nich nie byłoby poniższych zdjęć!!

Zapinamy pasy i trzymamy gałki oczne, bo jeńców nie będzie!

Pierwszy znany i dostępny nie dla każdego parking. Jak widać skład ilościowy i jakościowy mocno się przerzedził od wpisu na Złomniku:
A tutaj Skwierzyna, centrum miasta. Na prywatnym parkingu - jakby nigdy nic - stoją sobie sprzęty AMW. Możemy spać spokojnie, nasze wojsko jest gotowe do obrony naszych granic!Na dziś to (tylko) tyle. W trzecim obiecanym wpisie wrzucę tylko jedna furę. Ale za to jaką!! Przygotujcie (przynajmniej niektórzy) śliniaki!

P.S. Ostatnio Google robi ciekawe numery - najpierw u Qropatwy przy wpisie o Capri, zamiast normalnej reklamy, pojawił się 10-minutowy animowany filmik propagandowy, jak to nasza kochana łunia dba o klimat, a od wczoraj widoczne są pod postami słowa kluczowe użyte w postach, mimo wyłączonej widoczności tychże!

P.P.S. Serce Fiata bije w Brazyli!! Tam wprowadzany jest nowy model Fiorino - reklamowany w taki sposób:
Coś mnie się w środku niedobrze zrobiło jak to zobaczyłem...

10 komentarzy:

 1. Reklama Fiata kojarzy się z kanibalizmem.

  Parking z amerykańskimi furami fajny!

  BTW nie dałoby rady dawać większych zdjęć w miksach? Nie mówię na całą stronę, ale tak odrobinę większe by uprzyjemniły przeglądanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Stare" Fiorino było chyba fabrycznie nowe....:-(((

   Parking z furami był duuużo fajniejszy jakiś rok i więcej temu, wtedy tego było koło setki! Poszukaj na Złomniku.

   Chodzi o miniatury czy właściwe zdjęcia? Generalnie w tym wpisie małe zdjęcia zostały zrobione przez moja Specjalną Wysłanniczkę :-)
   Jeśli chodzi o właściwe zdjęcia - staram się nie przesadzać, bo nawet na moim łączu 4mbit czasem ładuję zbyt wolno, poza tym trzeba pamiętać o ograniczonej ilości miejsca na serwerach Google :-) W każdym razie robię co mogę, by znaleźć kompromis pomiędzy jakością a sensownym oglądaniem na moich 19".

   Usuń
  2. Chodziło o rozmiar miniatur - te obecne są na prawdę miniaturowe :)

   Usuń
  3. It's a feature, not a bug :-)
   Znaczy - tak ma być; uzasadnienie powyżej.

   Usuń
 2. Wojskowi wymiatają.
  A o akcjach Google przy wpisie o Capri to nic nie wiem. U mnie wyświetlają się zupełnie inne reklamy niż u Was - podpasowane pod rynek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Filmik coraz częściej się pojawia, prawie na każdej motoryzacyjnej stronie z reklamami...

   Usuń
  2. U mnie tego jeszcze nie ma. Ale to chyba dobrze:)
   Też się boję już powoli o brak miejsca na serwerze. Z tego co pamiętam to na bloggerze dają 10GB. Podejrzewam, że z połowę mogłem już wykorzystać. Da się to jakoś obczaić? Bo kiedyś gdzieś widziałem taki procentowy wskaźnik użycia zasobów ale teraz nie mogę tego znaleźć.

   Usuń
  3. W prawym górnym rogu masz swój awatar -> ustawienia konta...i dalej szukasz

   Usuń
 3. A to znam ale tam pokazują mi chyba tylko ile wykorzystałem przestrzeni na koncie gmaila. Choć być może te 15GB jest wspólne i dla bloggera i gmaila. Bo sam Blogger daje zaledwie 1GB miejsca.
  Aha i polecam poniższe;)
  http://ranwhenparked.net/2014/03/11/long-term-update-2008-honda-civic-si/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcześniejsze City było ładniejsze, a tak samo niezawodne. Być może i bardziej, bo mniej skomplikowane.

   Usuń